Rampalar
76 cm Genişlikteki Rampalarımızın Fiyatları: 439 euro/mt
91 cm Genişlikteki Rampalarımızın Fiyatları: 585 euro/mt

Rulo Olabilen Rampalarımız; Uçak alüminyumundan (6061) yüksek teknoloji ile üretilmiştir. Son derece sağlam ve dayanıklıdır.

Fonksiyoneldir; Her yerde çeşitli amaçlar için kullanılabilir : Engelliler için seyyar rampa olarak kullanılabilir. Her tür binalarda, her model van ve minivanlarda, kamyonet ve kamyonlarda, tırlarda, tören ve panayırlarda, fuarlarda, gösterilerde, konserlerde, çamur ve çimlik alanlarda, havuzlarda, hastanelerde, gemi, tren ve uçaklarda, her tür araçlarda ve daha bir çok yerde engelli rampası olarak, yürüme yolu olarak ya da malzeme indirmek bindirmek için veya engellinin ulaşılabilirliğine uygun hale getirilmesi için kullanılır. 

Taşıma Kapasitesi: 250 kg, 454 kg, 900 kg
Rampa Genişliği: 66 cm, 76 cm, 91 cm
Rampa Boyu: Limitsizdir (Lütfen Önemli Notu okuyunuz..!)

*ÖNEMLİ: En fazla 4 basamak veya 75 cm  yüksekliğe kadar olan merdivenler için hizmet verilmektedir. Daha fazla basamak sayısı için kesinlikle hizmet verilmemektedir.

Portatiftir, kolayca taşınabilir...


Çanta Tipi Taşınabilir Engelli Rampaları

 Taşınabilir Perfolight Model Rampalarımızın 3 Farklı Tipi Vardır:

- Tek Parça Rampalar
- Teleskobik Rampalar
- Katlanabilir Rampalar

Rampalarımızı çanta gibi taşıyabilirsiniz. Uçak alüminyumundan üretilmiş, sağlam ve çok hafif rampalardır.Sloganımız "Her Yer için Çabuk ve Kolay Ulaşım"

Plastik rampalarımız geçme sistemli olup, kullanılacak olan yerin şekline göre düzenleyebilir, açı verebilir ve istediğiniz yükseklikte yapabilirsiniz. 

Rampalarımız son derece şık, sağlam ve estetiktir..!

Ayrıca plastik olmasına rağmen rampalarımızın taşıma kapasitesi 62.000 kg dır (62 Ton). Evet yanlış okumadınız..!

Copyright © Özgür Bedenler